לייעוץ מקצועי חייגו: 054-6785525
איחוד תיקים בהוצאה לפועל

איחוד תיקים בהוצאה לפועל

עופר פרץ משרד עורכי דין, מתמחה בליווי אנשים ועסקים בקשיים כלכליים. מייצג  חייבים בהליכי הוצאה לפועל, כעורך דין איחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, הסדרי חובות ופשיטת רגל.

משרדנו מתמחה בהגנה על חייבים ובעל ניסיון רב בייצוג וליווי חייבים בהליכי הוצאה לפועל כעורך דין איחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, בלשכות בכל רכבי הארץ, לצורך כך מחובר בממשק און ליין למערכת המחשבים של ההוצל”פ.

החייבים כספים לנושים שפנו להוצאה לפועל לא תמיד מודעים לאפשרויות שעומדות לפניהם כדי לקבל הסדרים נוחים יותר. לאחר רפורמות שונות בהוצאה לפועל כדאי לדעת שיש גם דרכים נוספות וקלות יותר לחזור לאט לאט לחיים ללא חובות ואחת מהן היא איחוד תיקים להוצאה לפועל, שנעשית לאחר הגשת בקשה כזאת. רצוי להיעזר בעורך דין כדי להגיע למצב שבו תקבלו את התנאים הטובים ביותר משום שיש עוד סעיפים ותנאים שחובה לדעת עליהם כדי להבטיח שתוכלו לקבל איחוד כזה. עם זאת ולמרות האופטימיות בנוגע לכך, רצוי לשאול ולהתייעץ האם הסדר כזה מתאים לכם ומהם היתרונות שיש בזה לתיק שלכם.

מהו איחוד תיקים בהוצאה לפועל?

מדובר באחת הבקשות הנפוצות ביותר של חייבים משום שהם בטוחים שזה עוזר להם יותר אבל זה לא תמיד מתאים לכולם ויש לדעת זאת. זה קורה כאשר חייבים חובות שונים לכמה  נושים או כאשר יש כמה התחייבויות לאותו נושה ומשלמים לו בשיעורים שונים לפי מספר התיקים שנפתחו נגד החייבים בהוצאה לפועל. כך קורה מצב שיש נושים שינם יודעים זה על זה ומגישים נגדכם בקשה כזאת ואתם צריכים להתמודד עם הזרם הזה מבלי להבין מה קודם למה ואיך אפשר לשפר את תנאי ההחזרים. הבעיה מתחילה כשיש כמה תשלומים לחייבים שגובים מכם בכל חודש כשהסכום מצטבר זה על גבי זה וכל איחור נושא ריבית וקנסות. במקרה כזה לא תוכלו לעמוד בכך, ולכן מבקשים במקום זה לאחד את התיקים ולפרוס את הסכום הגבוה למספר תשלומים רב יותר ונוח להחזרה.

מה עושים באיחוד תיקים בהוצאה לפועל?

המטרה היא לאחד את כל הסכומים כך שתצטרכו לשלם רק פעם אחת בחודש אם מדובר בסכום של עד כמה עשרות אלפי שקלים בחודש ובמשך זמן נוח לכם יותר לפי גובה הסכום והחובות שלכם. הרשם יקבע את ההחזר וכך תשלמו פעם אחת שתשולם דרכו לשאר הנושים. מה שחשוב לדעת הוא שההליך אינו מתאים לאורך זמן רב משום שאם אתם חייבים סכומים גבוהים מאוד זה אומר שתישארו מוגבלים שנים רבות ולא תוכלו לעבוד עם מזומן או להרוויח יותר מדי, כך שהחיים שלכם יהיו על הולד למשך זמן רב מדי.

מה חשוב לדעת על איחוד תיקים?

אם יש לכם תכניות להמשיך בחייכם אתם צריכים לקחת בחשבון שתהיו מוגבלים בבנק למשך כל התקופה ולכן גם תוכלו להשתכר פחות. נוסף על כך, ככל שהזמן מתמשך יותר כך תשלמו יותר ריבית ובסופו של דבר גם אם התשלומים נוחים יותר הם עדיין ייקחו מכם הרבה כסף על כך. אם תשקלו את היתרונות של פריסה נוחה ותשלום אחד זה בחודש למשך תקופה סבירה זה אכן עשוי לעזור לכם ולהחזיר אתכם לדרך המלך בתקופה קצרה יחסית.

הגשת בקשה לאיחוד תיקים – איך עושים את זה?

הדרך הכי טוב הוא לתת לעורך דין להגיש בשמכם את הבקשה ואת הטפסים והמסמכים כפי שמתחייב בחוק וכדי להבטיח שהרשם יאשר זאת. מי שיש נגדו פסק דין או חיוב זכאי להגיש בקשה לאיחוד תיקים שתגן עליו מכל הבקשות שמוגשות בנפרד, והוא ישלם סכום חודשי של 3% מהסכום המאוחד מכל התיקים. יש להביא להגשת הבקשה את טופס הבקשה לאיחוד הנקרא טופס 7 כשהוא חתום על ידי עורך דין ומאומת לכל פרטיו, שאלון עם כתב ויתור על סודיות שמעידים על היכולת הכלכלית האמיתית שלכם מבלי להסתיר פרטים, צילום תעודת זהות, רשימת תיקים. את הבקשה יגישו בשמכם בלשכת ההוצאה לפועל ואם יש לכם חובות ביותר מלשכה אחת היא תוגש בלשכה שבה החוב שלכם הוא הגבוה ביותר.

עופר פרץ עוד הוצאה לפועל

עיכוב הליכים בהוצאה לפועל

משרדנו מלווה חייבים בהסדרי חובות, בבקשות לעיכוב הליכים, ביטול עיקולים, בקשות לביטול הגבלות, בהתנגדויות לביצוע שטר, בקשות בטענת פרעתי, ייצוג חייבים בתיקי מזונות, חקירת יכולת, בקשות לאיחוד תיקים, חייב מוגבל באמצעים, ייצוג חייבים כנגד בנקים ובהליכים למימוש משכנתא.

עו”ד עופר פרץ בתפקידו כעורך דין איחוד תיקים מביא עמו ידע וניסיון רב בייצוג חייבים בהליכי ההוצאה לפועל השונים, בראשית דרכו ניהל מחלקת הוצל”פ במשרד גדול בהיקף של עשרות אלפי תיקי הוצל”פ.

עו”ד עופר פרץ עושה שימוש בניסיון  קודם והיכרות רבת שנים עם משרדי הגבייה ועוה”ד העוסקים בתחום לצורך ניהול מו”מ יעיל ואפקטיבי וקידום הסדרי חוב ברי ביצוע בהתאם ליכולתו הכלכלית של הלקוח.

כעורך דין איחוד תיקים אני מקפיד לנהוג בלקוחותינו במסגרת ההגנה עליהם בהליך חייב מוגבל באמצעים או בהליך פשיטת רגל, בכבוד ובאדיבות, בנאמנות ובמקצועיות, כלפי כל לקוח, עד לסיום עניינו ופתרון חובותיו.

למידע נוסף ולקבלת ליווי הינכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בטלפון 054-8686988

צרו קשר
054-6785525
דרך בר יהודה 43, חיפה
רח' גיבורי ישראל 24 נתניה
טופס התקשרות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות