לייעוץ מקצועי חייגו: 054-6785525
עורך דין הוצאה לפועל בחיפה

עורך דין הוצאה לפועל בחיפה

משרד עופר פרץ

מחפש משרד עו”ד הוצאה לפועל חיפה? הגעת לכתובת הנכונה. משרדנו בעל ניסיון רב והצלחות מוכחות בטיפול בכל ההליכים הקשורים ובכל הערכאות.

משרד הוצאה לפועל שנותן טיפול מקצועי, אישי ומסור

לאור שנים רבות של טיפול בחייבים אנו מכירים היטב את הקשיים הנלווים לתקופה זו. למעשה, מאחורי “החייב” מסתתר אדם שעשה כפי יכולתו על מנת להצליח אך נתקל בקשיים שבחלקם הגדול היו מעבר לשליטתו. המצב החדש שנוצר מתבטא בלחצים גדולים מבחינה משפחתית, אישית וחברתית, החל ביחסים עם בת הזוג ועד לניסיון לשמור על שלמות התא המשפחתי. לכך מצטרפים קשיים אישיים הקשורים בין היתר בתחושת אשם וכישלון, וכמובן הלחצים שמפעילים הנושים באמצעות ההוצאה לפועל ובאמצעים אחרים. על כן, משרדנו נועד להיות תמיכה ומשענת מקצועית לחייבים בתקופה קשה זו בחייהם. ישנה בהחלט אפשרות לסגור, להסדיר ואף למחוק את החובות, ולצאת לדרך חדשה שתוביל את האדם להצלחה. בתוך כך, אנו מסייעים ללקוח להתאזן ולהתבונן בתמונה באופן אובייקטיבי, על מנת שיוכל להשתקם ולנהל את מצבו הכלכלי באופן מפוקח ומסודר. על פי ניסיוננו, היציאה ממשבר פיננסי מובילה עם הזמן דווקא לחישול וחיזוק, אשר יועילו לאדם בעתיד לבוא.

עורך דין בעל ניסיון עשיר ורב שנים

עורך הדין עופר פרץ מחזיק ניסיון רב וייחודי בייצוגם של חייבים, אותו רכש בין היתר כמנהל מחלקות פשיטת רגל והוצאה לפועל במשרד גדול. במהלך השנים הובילה התנהלותו המסורה והמקצועית לשורת הצלחות מרשימות, וזאת אף בתיקים רחבי היקף מבחינת סכומיהם ומורכבותם. את ניסיונו ומיומנויותיו מעמיד עורך הדין פרץ לרשות לקוחות המשרד, מתוך היכרות מעמיקה עם ההליכים שמבוצעים במסגרת ומחוץ לכותלי ההוצאה לפועל, ולאור אמונה כי לכל אדם מגיעה הזדמנות לפתיחת דף חדש.

התמחות בלעדית ומוניטין מצוין

עופר פרץ רכש מוניטין מצוין בתור עורך דין הוצל”פ וזאת במגוון תחומים הקשורים לענף זה. משרדנו מלווה לקוחות המבקשים להגיע למחיקת חובות בהליכי פשיטות רגל אשר מטרתם היא לאפשר תשלום חלקי של החוב לפי היכולת, בדר”כ בשיעור אפסי ובתשלומים חודשיים, ולקבל את צו ההפטר המיוחל.  כמו כן, אנו מתמחים בסגירת תיקי הוצאה לפועל והסדרי חובות מחוץ לכותלי הלשכה, תוך ניהול משא ומתן מול הנושים דרך משרדי הגביה לסוגיהם. יכולותינו המתקדמות לניהול משא ומתן ובקיאותנו בהליכי ההוצאה לפועל והגבייה מובילות לעיתים קרובות לתוצאות מרשימות, ולהסדרים נוחים ביותר עבור לקוחותינו.  בנוסף לאמור לעיל, משרדנו מלווה חייבים המבקשים לפנות למסלול ההפטר בהוצל”פ אשר נכנס לתוקפו עם החוק החדש, וכמו כן אנו אמונים על טיפול בבקשות איחוד תיקים, ביטול הגבלות ועיקולים, עיכובי הליכים, וכל הליך שנועד להגן על החייב בלשכות ההוצאה לפועל.

 לשירותי עורך דין הוצאה לפועל בחיפה, ולקבלת מידע נוסף בנושא, התקשרו אל משרדנו בטלפון 050-4455514.

צרו קשר
054-6785525
דרך בר יהודה 43, חיפה
רח' גיבורי ישראל 24 נתניה
טופס התקשרות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות