לייעוץ מקצועי חייגו: 054-6785525
עורך דין פשיטת רגל אישית

עורך דין פשיטת רגל אישית

הצלחת עורך דין פשיטת רגל בטיפול בלקוחות “החייבים” דורשת הבנה והתייחסות כוללת מעבר לטיפול המשפטי, לא רק בשל מצבו הרגיש של החייב אלא מעצם תכליתו של הליך פשיטת רגל אישית, כהליך שיקום, המתנהל בדומה ל”תוכנית אימון”, דורש מהחייב פיקוח, דיווח, וניהול כלכלי מסודר ומתועד. קרא עוד על הליך פשיטת רגל.

חלק מ”החייבים”, על רקע התמודדות עם תחושת הכישלון ורגשות האשם, נאלצים להתמודד עם משבר המתפשט גם למישור האישי והנפשי, התא המשפחתי, הזוגיות והחוסן הנפשי עומדים למבחן, המאבק על הפרנסה ושמירה על התא המשפחתי אינה משימה קלה.

על רקע עיסוקי כעורך דין פשיטת רגל אישית אני מרבה לכתוב מאמרים אודות הגורמים הנסיבות והכשלים המביאים אנשים ועסקים למשברים כלכליים. ראה בעמוד מאמרים

נפוליאון היל כתב בספרו המפורסם “חשוב והתעשר”: “זכור שכל המצליחנים בחייהם יוצאים מהתחלה גרועה ועוברים מאבקים שוברי לב רבים לפני שהם מגיעים אל היעד. נקודת המפנה בחיי האנשים המצליחים באה בדרך כלל ברגע של משבר כלשהו, דרכו הם מתוודעים אל “עצמיותם האחרת”.

“החברה הראשונה שהקמתי התרסקה, החברה השנייה התרסקה, אבל פחות, השלישית פשוט נכשלה הרביעית שרדה. לחברה החמישית שהקמתי קוראים paypal. (מקס לבצ’ין, צוטט לאחר שעשה אקזיט של 1.2 מליארד דולר)

“אנחנו לא צומחים כבני אדם ונהיים אמיצים וחכמים יותר כאשר החיים מדהימים, רק כשאנחנו מרגישים שהחיים שלנו מתפרקים, יש לנו הזדמנות לבצע תכנות מחדש של עצמנו”. (רובין שארמה מחבר “הנזיר שמכר את הפרארי שלו”)

היכולת להתאושש ולקום חזרה על הרגליים היא שהפכה אותם ראויים להצלחה הגדולה באמת!

ברוח זו צוות המשרד ואני, נוהגים בלקוחותינו בכבוד ובאדיבות, בנאמנות ובמקצועיות, כלפי כל לקוח, עד לסיום עניינו, פתרון חובותיו או קבלת ההפטר ויציאה לדרך חדשה.

למידע נוסף על פשיטת רגל אישית ולקבלת ליווי הינכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד בטלפון 050-4455514.

צרו קשר
054-6785525
דרך בר יהודה 43, חיפה
רח' גיבורי ישראל 24 נתניה
טופס התקשרות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות