לייעוץ מקצועי חייגו: 054-6785525
אודותינו

אודותינו

עורך דין עופר פרץ, מייצג בעיקר חייבים, כעורך דין פשיטת רגל בחיפה, קריות ובצפון וכן בשאר המחוזות, עוסק בהבראת חברות בהקפאת הליכים, הסדרי חובות והוצאה לפועל.

עו”ד עופר פרץ מלווה באופן אישי את כל לקוחות המשרד ומביא עמו ידע וניסיון רב בתחומים אלו. קרא עוד תחומי התמחות.

עו”ד עופר פרץ בראשית דרכו המקצועית עסק בעיקר בייצוג נושים, תחילה ניהל מחלקת גבייה והוצל”פ בהיקף של אלפי תיקים, במשרד גדול, בהמשך כעורך דין פשיטת רגל הקים וניהל מחלקת חדלות פירעון  (פשיטות רגל ופירוקים), ייצג בעיקר נושים ובעלי תפקיד (מנהל מיוחד, נאמן, מפרק) וזכה להצלחה בתיקים מורכבים ובעלי חשיבות כלכלית, בשנת 2013 הקים משרד עצמאי בחיפה ונחשב כעו”ד פשיטת רגל (פרטיים וחברות) מהמובילים בארץ ובפרט באזור הצפון.

“בשנים האחרונות החלטתי לחצות את הקווים ולהתמקד בעיקר בהגנה על חייבים.”

עו”ד עופר פרץ מרבה לכתוב מאמרים אודות הנסיבות והכשלים המביאים אנשים ועסקים לקשיים כלכליים. ראה בעמוד מאמרים.

“הניסיון כעורך דין פשיטת רגל ובהגנה על חייבים בכלל, לימד אותי שכל  לקוח והסיפור האישי והמיוחד שלו ושהסתבכות כלכלית היא לא “פשע” ועלולה לקרות לכל אחד”. קרא עוד בעמוד אני מאמין.

כעורך דין פשיטת רגל אני עושה את עבודתי במסירות, בנאמנות ובמקצועיות ורואה בה שליחות כלפי כל לקוח עד לסיום עניינו, פתרון חובותיו או קבלת ההפטר ויציאה לדרך חדשה.

משרדו של עו”ד עופר פרץ ממוקם בחיפה,  בקירבת תחנת הרכבת, מנהרות הכרמל והמטרונית ובנגישות רבה להגעה מחיפה, הקריות והצפון, עם חניה חופשית.

צרו קשר
054-6785525
דרך בר יהודה 43, חיפה
רח' גיבורי ישראל 24 נתניה
טופס התקשרות
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות